| deskribapena | RELAY REED DPST-NO 1A 15V | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 12440 pcs | Datuen fitxa | DIP15-2A72-21L.pdf |
| Aktibatu tentsioa (gehienez) | 10.5 VDC | Aktibatu tentsioa (gutxienez) | 2.2 VDC |
| Amaiera estiloa | PC Pin | Tentsio aldatzea | 200VDC - Max |
| Series | DIP | Askatu ordua | 0.1ms |
| Packaging | Tube | Beste izenak | 3215272021 374-1324 DIP152A7221L |
| Tenperatura operatiboa | -20°C ~ 70°C | Denbora eragilea | 0.5ms |
| Muntaketa mota | Through Hole | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Ezaugarriak | Sealed - Fully |
| Kontaktuen balorazioa (oraingo) | 1A | Harremanetarako materiala | - |
| Harremanetarako formularioa | DPST-NO (2 Form A) | Bobina tentsioa | 15VDC |
| Bobina mota | Non Latching | Bobina erresistentzia | 2 kOhms |
| Coil Power | 113 mW | Bobina korrontea | 7.5mA |