DIP24-1C90-51D
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP24-1C90-51D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DIP24-1C90-51D
Fabrikatzaileak / Marka: Standex-Meder Electronics
Produktuaren Deskribapena RELAY REED SPDT 500MA 24V
Fitxak: DIP24-1C90-51D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DIP24-1C90-51Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DIP24-1C90-51D fabrikatzailea Standex-Meder Electronics
deskribapena RELAY REED SPDT 500MA 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10303 pcs Datuen fitxa DIP24-1C90-51D.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 3.6 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 175VAC, 175VDC - Max
Series DIP Askatu ordua 1.5ms
Packaging Tube Beste izenak 3224001151
DIP241C9051D
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Denbora eragilea 0.7ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Diode
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 500mA Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 2 kOhms
Coil Power 290 mW Bobina korrontea 12.0mA
Produktu erlazionatuak
DIP2415
DIP2415
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-280V
Stockean: 2867 pcs
deskribapena: RELAY REED DPST 1A 24V
Stockean: 12456 pcs
Deskarga: DIP24-2A72-21D.pdf
RFQ
DIP1524-01D3
DIP1524-01D3
Deskarga: DIP1524-01D3.pdf
DIP2415R
DIP2415R
fabrikatzaileak: Crydom
Deskarga: DIP2415R.pdf
deskribapena: RF DIPLEXER 2.4415/5.375GHZ 4BGA
Deskarga:
DIP24-2A72-21L
DIP24-2A72-21L
Deskarga: DIP24-2A72-21L.pdf
DIP24-1C90-51L
DIP24-1C90-51L
deskribapena: RELAY REED SPDT 500MA 24V
Deskarga: DIP24-1C90-51L.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D
deskribapena: RELAY REED SPST 1A 24V
Deskarga: DIP24-1A72-12D.pdf
DIP24-1A72-12L
DIP24-1A72-12L
Deskarga: DIP24-1A72-12L.pdf
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Deskarga: DIP1215.pdf
Deskarga: DIP1215R.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
deskribapena: RELAY REED DPST-NO 1A 15V