DIP24-2A72-21L
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP24-2A72-21L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DIP24-2A72-21L
Fabrikatzaileak / Marka: Standex-Meder Electronics
Produktuaren Deskribapena RELAY REED DPST 1A 24V
Fitxak: 1.DIP24-2A72-21L.pdf2.DIP24-2A72-21L.pdf
  • Mezua
DIP24-2A72-21Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DIP24-2A72-21L fabrikatzailea Standex-Meder Electronics
deskribapena RELAY REED DPST 1A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24060 pcs Datuen fitxa 1.DIP24-2A72-21L.pdf2.DIP24-2A72-21L.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 3.6 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 200VAC, 200VDC - Max
Series DIP Askatu ordua 0.1ms
Packaging Tube Beste izenak 3224200021
DIP242A7221L
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Denbora eragilea 0.5ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 2 kOhms
Coil Power 290 mW Bobina korrontea 12.0mA
deskribapena: RELAY REED SPDT 500MA 24V
Stockean: 9950 pcs
Deskarga: DIP24-1C90-51L.pdf
RFQ
DIP316-001BLF
DIP316-001BLF
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
Stockean: 6329 pcs
Deskarga: DIP316-001BLF.pdf
RFQ
DIP2415
DIP2415
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-280V
Deskarga: DIP2415.pdf
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
Deskarga: DIP314-001BLF.pdf
deskribapena: RELAY REED DPST 1A 24V
Deskarga: DIP24-2A72-21D.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D
deskribapena: RELAY REED SPST 1A 24V
Deskarga: DIP24-1A72-12D.pdf
DIP2450-01D3
DIP2450-01D3
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: RF DIPLEXER 2.4415/5.375GHZ 4BGA
Deskarga:
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
Deskarga: DIP1524-01D3.pdf
DIP24-1C90-51D
DIP24-1C90-51D
Deskarga: DIP24-1C90-51D.pdf
DIP2415R
DIP2415R
fabrikatzaileak: Crydom
Deskarga: DIP2415R.pdf
DIP24-1A72-12L
DIP24-1A72-12L