STGF12NB60KD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF12NB60KD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGF12NB60KD
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 14A 30W TO220FP
Fitxak: STGF12NB60KD.pdf
  • Mezua
STGF12NB60KDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGF12NB60KD fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 14A 30W TO220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42553 pcs Datuen fitxa STGF12NB60KD.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 12A
Probako egoera 480V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 25ns/96ns
Energia aldatzea 152µJ (on), 258µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series PowerMESH™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 37ns
Energia - Max 30W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 54nC
Deskribapen zehatza IGBT 600V 14A 30W Through Hole TO-220FP Oraina - Pulsed Collector (Icm) 60A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 14A Oinarriaren zati kopurua STG*12NB