STGF15H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF15H60DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGF15H60DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 30A 30W TO220FP
Fitxak: STGF15H60DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STGF15H60DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGF15H60DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 30A 30W TO220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39726 pcs Datuen fitxa STGF15H60DF.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 15A
Probako egoera 400V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 24.5ns/118ns
Energia aldatzea 136µJ (on), 207µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 103ns
Energia - Max 30W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-14276-5
STGF15H60DF-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 81nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 30A 30W Through Hole TO-220FP
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 60A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 30A