STGF10NC60HD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF10NC60HD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGF10NC60HD
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 9A 24W TO220FP
Fitxak: STGF10NC60HD.pdf
  • Mezua
STGF10NC60HDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGF10NC60HD fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 9A 24W TO220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3850 pcs Datuen fitxa STGF10NC60HD.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 5A
Probako egoera 390V, 5A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 14.2ns/72ns
Energia aldatzea 31.8µJ (on), 95µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series PowerMESH™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 22ns
Energia - Max 24W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 19.2nC
Deskribapen zehatza IGBT 600V 9A 24W Through Hole TO-220FP Oraina - Pulsed Collector (Icm) 30A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 9A Oinarriaren zati kopurua STG*10NC