STGF10M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGF10M65DF2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT TRENCH 650V 20A TO220FP
Fitxak: STGF10M65DF2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STGF10M65DF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGF10M65DF2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT TRENCH 650V 20A TO220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79024 pcs Datuen fitxa STGF10M65DF2.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 10A
Probako egoera 400V, 10A, 22 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 19ns/91ns
Energia aldatzea 120µJ (on), 270µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series M Alderantzizko berreskuratzea (trr) 96ns
Energia - Max 30W Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 28nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 20A 30W Through Hole TO-220FP
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 40A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 20A