STGF15M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF15M65DF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGF15M65DF2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
Fitxak: STGF15M65DF2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STGF15M65DF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGF15M65DF2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35078 pcs Datuen fitxa STGF15M65DF2.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 15A
Probako egoera 400V, 15A, 12 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 24ns/93ns
Energia aldatzea 90µJ (on), 450µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 142ns
Energia - Max 31W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-16480-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 45nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 30A 31W Through Hole TO-220FP
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 60A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 30A