SMP30-240
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-240 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP30-240
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 30A 240V BIDIRECT SMA
Fitxak: SMP30-240.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMP30-240ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP30-240 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 30A 240V BIDIRECT SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113917 pcs Datuen fitxa SMP30-240.pdf
Tentsioa - Off egoera 240V Tentsioa - Breakover 320V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Beste izenak 497-12528-1
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 20pF