SMP30-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP30-200
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 200V BIDIRECT SMA
Fitxak: SMP30-200.pdf
  • Mezua
SMP30-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP30-200 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 200V BIDIRECT SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 418522 pcs Datuen fitxa SMP30-200.pdf
Tentsioa - Off egoera 200V Tentsioa - Breakover 267V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 25pF