SMP30-130
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-130 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP30-130
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 130V BIDIRECT SMA
Fitxak: SMP30-130.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
SMP30-130ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP30-130 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 130V BIDIRECT SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 344550 pcs Datuen fitxa SMP30-130.pdf
Tentsioa - Off egoera 130V Tentsioa - Breakover 176V
Series SMP, TRISIL™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AC, SMA Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 30pF