SMP30-220
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP30-220
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 220V BIDIRECT SMA
Fitxak: SMP30-220.pdf
  • Mezua
SMP30-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP30-220 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 220V BIDIRECT SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388559 pcs Datuen fitxa SMP30-220.pdf
Tentsioa - Off egoera 220V Tentsioa - Breakover 293V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 20pF