SMP30-180
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP30-180 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP30-180
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL 180V BIDIRECT SMA
Fitxak: SMP30-180.pdf
  • Mezua
SMP30-180ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP30-180 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL 180V BIDIRECT SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 404784 pcs Datuen fitxa SMP30-180.pdf
Tentsioa - Off egoera 180V Tentsioa - Breakover 240V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 70A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 25pF