EEG-A2W182FPE
PanasonicPanasonic
EEG-A2W182FPE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEG-A2W182FPE
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
  • Mezua
EEG-A2W182FPEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEG-A2W182FPE fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4416 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia (50.80mm)
Series AA Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.47A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak EEG-AA2W182FPE
EEGA2W182FPE
EEGAA2W182FPE
P10096
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 5.625" (142.88mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 122 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 122 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1800µF eskaerak General Purpose