EEG-A2W102FHE
PanasonicPanasonic
EEG-A2W102FHE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEG-A2W102FHE
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EEG-A2W102FHEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEG-A2W102FHE fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5364 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia (50.80mm)
Series AA Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.85A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak EEG-AA2W102FHE
EEGA2W102FHE
EEGAA2W102FHE
P10095
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 3.625" (92.08mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 221 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 221 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose