EEG-A2W451FGE
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEG-A2W451FGE
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 450UF 20% 450V SCREW
  • Mezua
EEG-A2W451FGEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEG-A2W451FGE fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM 450UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3439 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.000" Dia (50.80mm)
Series AA Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.93A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak EEG-AA2W451FGE
EEGA2W451FGE
EEGAA2W451FGE
P10094
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.874" (22.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 3.125" (79.38mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 491 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 450µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 491 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 450µF eskaerak General Purpose