ECW-U4393V17
PanasonicPanasonic
ECW-U4393V17 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U4393V17
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC 2820
Fitxak: ECW-U4393V17.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
ECW-U4393V17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U4393V17 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC 2820 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182668 pcs Datuen fitxa ECW-U4393V17.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm) Series ECW-UC(V17)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2820 (7150 Metric) Beste izenak ECWU4393V17
PCF1433TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.142" (3.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 400V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2820 (7150 Metric) kapazitantzia 0.039µF