ECW-U4272V17
PanasonicPanasonic
ECW-U4272V17 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U4272V17
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2700PF 5% 400VDC 1913
Fitxak: ECW-U4272V17.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ECW-U4272V17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U4272V17 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 2700PF 5% 400VDC 1913 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 376348 pcs Datuen fitxa ECW-U4272V17.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Series ECW-UC(V17)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1913 (4833 Metric) Beste izenak ECWU4272V17
PCF1419TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 2700pF Film Capacitor 400V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) kapazitantzia 2700pF