ECW-U4333V17
PanasonicPanasonic
ECW-U4333V17 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U4333V17
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC 2420
Fitxak: ECW-U4333V17.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
ECW-U4333V17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U4333V17 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC 2420 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 176508 pcs Datuen fitxa ECW-U4333V17.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm) Series ECW-UC(V17)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2420 (6050 Metric) Beste izenak ECWU4333V17
PCF1432TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 400V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2420 (6050 Metric) kapazitantzia 0.033µF