ECW-U4392V17
PanasonicPanasonic
ECW-U4392V17 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U4392V17
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3900PF 5% 400VDC 1913
Fitxak: ECW-U4392V17.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECW-U4392V17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U4392V17 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3900PF 5% 400VDC 1913 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103060 pcs Datuen fitxa ECW-U4392V17.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Series ECW-UC(V17)
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1913 (4833 Metric) Beste izenak PCF1421DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 3900pF Film Capacitor 400V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) kapazitantzia 3900pF