ECW-U4223V17
PanasonicPanasonic
ECW-U4223V17 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-U4223V17
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC 2416
Fitxak: ECW-U4223V17.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECW-U4223V17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-U4223V17 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC 2416 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88297 pcs Datuen fitxa ECW-U4223V17.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Series ECW-UC(V17)
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2416 (6041 Metric) Beste izenak PCF1430CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 400V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric) kapazitantzia 0.022µF