UPA0J392MHD
NichiconNichicon
UPA0J392MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA0J392MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPA0J392MHD.pdf2.UPA0J392MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
UPA0J392MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA0J392MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 130088 pcs Datuen fitxa 1.UPA0J392MHD.pdf2.UPA0J392MHD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.938A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.28A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 22 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3900µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3900µF