UPA0J272MPD1TD
NichiconNichicon
UPA0J272MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA0J272MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPA0J272MPD1TD.pdf2.UPA0J272MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPA0J272MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA0J272MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104593 pcs Datuen fitxa 1.UPA0J272MPD1TD.pdf2.UPA0J272MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.428A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.68A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4854-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 33 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak General Purpose