UPA0J332MHD1TO
NichiconNichicon
UPA0J332MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA0J332MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPA0J332MHD1TO.pdf2.UPA0J332MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPA0J332MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA0J332MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166636 pcs Datuen fitxa 1.UPA0J332MHD1TO.pdf2.UPA0J332MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.607A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.89A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4855-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 29 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPA0J222MPD6TD
UPA0J222MPD6TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 95540 pcs
Deskarga: UPA0J222MPD6TD.pdf
RFQ
UPA0J332MHD
UPA0J332MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL