UPA0J561MPD1TA
NichiconNichicon
UPA0J561MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA0J561MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPA0J561MPD1TA.pdf2.UPA0J561MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UPA0J561MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA0J561MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 433136 pcs Datuen fitxa 1.UPA0J561MPD1TA.pdf2.UPA0J561MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 472.5mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 90 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 560µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose