UPA0J561MPD1TD
NichiconNichicon
UPA0J561MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA0J561MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPA0J561MPD1TD.pdf2.UPA0J561MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UPA0J561MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA0J561MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 573359 pcs Datuen fitxa 1.UPA0J561MPD1TD.pdf2.UPA0J561MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 472.5mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-4857-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 90 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 560µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 560µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPA0J562MHD
UPA0J562MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 107054 pcs
Deskarga: UPA0J562MHD.pdf
RFQ
UPA0J561MPD
UPA0J561MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL