ULD2C220MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2C220MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2C220MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: 1.ULD2C220MPD1TD.pdf2.ULD2C220MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ULD2C220MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2C220MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115698 pcs Datuen fitxa 1.ULD2C220MPD1TD.pdf2.ULD2C220MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 121mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 217.8mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13853-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 15000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF