ULD2C5R6MED1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2C5R6MED1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 160V THRUHOLE
Fitxak: 1.ULD2C5R6MED1TA.pdf2.ULD2C5R6MED1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ULD2C5R6MED1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2C5R6MED1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 160V THRUHOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 712715 pcs Datuen fitxa 1.ULD2C5R6MED1TA.pdf2.ULD2C5R6MED1TA.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 104mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5.6µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5.6µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD2C5R6MED
ULD2C5R6MED
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL