ULD2C5R6MED1TD
NichiconNichicon
ULD2C5R6MED1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2C5R6MED1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: 1.ULD2C5R6MED1TD.pdf2.ULD2C5R6MED1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ULD2C5R6MED1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2C5R6MED1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 760691 pcs Datuen fitxa 1.ULD2C5R6MED1TD.pdf2.ULD2C5R6MED1TD.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 104mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13849-2
493-13849-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5.6µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5.6µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD2C220MPD1TD
ULD2C220MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Stockean: 115698 pcs
Deskarga: ULD2C220MPD1TD.pdf
RFQ
ULD2C6R8MED
ULD2C6R8MED
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6.8UF 20% 160V RADIAL
Stockean: 631050 pcs
Deskarga: ULD2C6R8MED.pdf
RFQ
ULD2C5R6MED
ULD2C5R6MED
deskribapena: CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL