ULD2C5R6MED
NichiconNichicon
ULD2C5R6MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2C5R6MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: 1.ULD2C5R6MED.pdf2.ULD2C5R6MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
  • Mezua
ULD2C5R6MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2C5R6MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 722187 pcs Datuen fitxa 1.ULD2C5R6MED.pdf2.ULD2C5R6MED.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 104mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 5.6µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 5.6µF eskaerak General Purpose