ULD2C150MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2C150MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2C150MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: 1.ULD2C150MPD1TD.pdf2.ULD2C150MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ULD2C150MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2C150MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143993 pcs Datuen fitxa 1.ULD2C150MPD1TD.pdf2.ULD2C150MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 92mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 174.8mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13852-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 15000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15µF