ULD2C100MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2C100MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 160V THRU HOLE
Fitxak: 1.ULD2C100MPD1TA.pdf2.ULD2C100MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ULD2C100MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2C100MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 160V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 476818 pcs Datuen fitxa 1.ULD2C100MPD1TA.pdf2.ULD2C100MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 133mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10µF