ULD2A4R7MDD1TD
NichiconNichicon
ULD2A4R7MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2A4R7MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 100V T/H
Fitxak: 1.ULD2A4R7MDD1TD.pdf2.ULD2A4R7MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ULD2A4R7MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2A4R7MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 100V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1222917 pcs Datuen fitxa 1.ULD2A4R7MDD1TD.pdf2.ULD2A4R7MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 29.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 70mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14730-3
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD2A100MED1TD
ULD2A100MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 100V THRU HOLE
Stockean: 259183 pcs
Deskarga: ULD2A100MED1TD.pdf
RFQ
ULD2A4R7MDD
ULD2A4R7MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V THRUHOLE