ULD2A4R7MDD1TA
NichiconNichicon
ULD2A4R7MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2A4R7MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 100V THRUHOLE
Fitxak: 1.ULD2A4R7MDD1TA.pdf2.ULD2A4R7MDD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
ULD2A4R7MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2A4R7MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 100V THRUHOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1103782 pcs Datuen fitxa 1.ULD2A4R7MDD1TA.pdf2.ULD2A4R7MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 29.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 70mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD2A6R8MDD1TD
ULD2A6R8MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6.8UF 20% 100V THRUHOLE
Stockean: 1076871 pcs
Deskarga: ULD2A6R8MDD1TD.pdf
RFQ
ULD2A4R7MDD
ULD2A4R7MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V THRUHOLE