VDZT2R22B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VDZT2R22B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VDZT2R22B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 22V 100MW VMD2
Fitxak: 1.VDZT2R22B.pdf2.VDZT2R22B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
VDZT2R22Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VDZT2R22B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 22V 100MW VMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1023320 pcs Datuen fitxa 1.VDZT2R22B.pdf2.VDZT2R22B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 22V tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea VMD2 Series -
Energia - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak VDZT2R22B-ND
VDZT2R22BTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 100 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 22V 100mW ±2% Surface Mount VMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 17V Oinarriaren zati kopurua VDZ22