VDZT2R3.6B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VDZT2R3.6B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VDZT2R3.6B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.6V 100MW VMD2
Fitxak: 1.VDZT2R3.6B.pdf2.VDZT2R3.6B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
16000 pcs
  • Mezua
VDZT2R3.6Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VDZT2R3.6B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 3.6V 100MW VMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 920971 pcs Datuen fitxa 1.VDZT2R3.6B.pdf2.VDZT2R3.6B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.6V tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea VMD2 Series -
Energia - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak VDZT2R3.6B-ND
VDZT2R3.6BTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 100 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 3.6V 100mW ±3% Surface Mount VMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 1V Oinarriaren zati kopurua VDZ3V6
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VDZT2R36B
VDZT2R36B
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 36V 100MW VMD2