VDZT2R24B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VDZT2R24B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VDZT2R24B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 24V 100MW VMD2
Fitxak: 1.VDZT2R24B.pdf2.VDZT2R24B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
VDZT2R24Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VDZT2R24B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 24V 100MW VMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 914124 pcs Datuen fitxa 1.VDZT2R24B.pdf2.VDZT2R24B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 24V tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea VMD2 Series -
Energia - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 120 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 24V 100mW ±2% Surface Mount VMD2 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 19V