VDZT2R2.7B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VDZT2R2.7B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VDZT2R2.7B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.7V 100MW VMD3
Fitxak: VDZT2R2.7B.pdf
  • Mezua
VDZT2R2.7Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VDZT2R2.7B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 2.7V 100MW VMD3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1631893 pcs Datuen fitxa VDZT2R2.7B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 2.7V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea VMD3 Series -
Energia - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-723 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Zener Diode 2.7V 100mW Surface Mount VMD3