VDZT2R18B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VDZT2R18B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VDZT2R18B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 18V 100MW VMD2
Fitxak: 1.VDZT2R18B.pdf2.VDZT2R18B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
VDZT2R18Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VDZT2R18B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 18V 100MW VMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 188445 pcs Datuen fitxa 1.VDZT2R18B.pdf2.VDZT2R18B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 18V tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea VMD2 Series -
Energia - Max 100mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak VDZT2R18BDKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 65 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 18V 100mW ±2% Surface Mount VMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 13V Oinarriaren zati kopurua VDZ18