686BPA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686BPA050M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 686BPA050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 50V AXIAL
Fitxak: 686BPA050M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32000 pcs
  • Mezua
686BPA050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 686BPA050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 50V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139342 pcs Datuen fitxa 686BPA050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia x 0.945" L (10.00mm x 24.00mm)
Series BPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 408.2mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.413 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.413 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 68µF eskaerak Audio