686AXZ025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686AXZ025M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 686AXZ025M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD
Fitxak: 686AXZ025M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
686AXZ025Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 686AXZ025M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1138569 pcs Datuen fitxa 686AXZ025M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series AXZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 230mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 440 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.41 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3.41 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF