686BPA016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686BPA016M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 686BPA016M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL
Fitxak: 686BPA016M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
686BPA016Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 686BPA016M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 334082 pcs Datuen fitxa 686BPA016M.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Series BPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 243.35mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.364 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 5.364 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 68µF eskaerak Audio