686AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686AXZ050M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 686AXZ050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 50V SMD
Fitxak: 686AXZ050M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
686AXZ050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 686AXZ050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 528112 pcs Datuen fitxa 686AXZ050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series AXZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 350mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 340 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.413 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3.413 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
686CKE200MTJD
686CKE200MTJD
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 200V THRU HOLE