686AVG035MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686AVG035MFF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 686AVG035MFF
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V T/H
Fitxak: 686AVG035MFF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
686AVG035MFFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 686AVG035MFF fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300009 pcs Datuen fitxa 686AVG035MFF.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series AVG
Ripple Current @ maiztasuna baxua 130mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 2.6A @ 100kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1500 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.374" (9.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm Deskribapen zehatza 68µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 1500 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose