223MSR102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
223MSR102K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 223MSR102K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD
Fitxak: 223MSR102K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
223MSR102Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 223MSR102K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 1KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 586156 pcs Datuen fitxa 223MSR102K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.748" L x 0.335" W (19.00mm x 8.50mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) Ezaugarriak -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80.381 Ohms Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.022µF