223MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
223MPW160K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 223MPW160K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 160VDC AXIAL
Fitxak: 223MPW160K.pdf
  • Mezua
223MPW160Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 223MPW160K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.022UF 160VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109170 pcs Datuen fitxa 223MPW160K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 160V Tentsioaren balorazioa - AC 90V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm) Series MPW
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 1572-1363
223MPW160K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESR ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8.038 Ohms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapazitantzia 0.022µF eskaerak DC Link, DC Filtering