223MPR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
223MPR630K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 223MPR630K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: 223MPR630K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
223MPR630Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 223MPR630K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 278724 pcs Datuen fitxa 223MPR630K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.335" W (13.00mm x 8.50mm) Series MPR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) Ezaugarriak Low ESR
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.022µF eskaerak DC Link, DC Filtering