223MPR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
223MPR250K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 223MPR250K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: 223MPR250K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
223MPR250Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 223MPR250K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 128286 pcs Datuen fitxa 223MPR250K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Series MPR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1362
223MPR250K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Ezaugarriak Low ESR ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8.038 Ohms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.022µF eskaerak DC Link, DC Filtering