223MSR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
223MSR400K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 223MSR400K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 223MSR400K.pdf
  • Mezua
223MSR400Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 223MSR400K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198787 pcs Datuen fitxa 223MSR400K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1084
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 0.374" (9.50mm) Ezaugarriak -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80.381 Ohms Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.022µF