B43762A5109M000
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B43762A5109M000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Fitxak: B43762A5109M000.pdf
Stock egoera 408 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
18 pcs
  • Mezua
B43762A5109M000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B43762A5109M000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 408 pcs Datuen fitxa B43762A5109M000.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series B43762 Ripple Current @ maiztasuna baxua 26A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak B43762A5109M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 1.248" (31.70mm) Altuera - Eserita (Max) 7.795" (198.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 9.8 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9.8 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose